TJ Sokol Otnice

Tělovýchovná jednota Sokol Otnice je dobrovolným sdružením občanů na základě registrace Ministerstva vnitra ČR z roku 1992.

Hlavním posláním TJ Sokol Otnice je organizovat a rozvíjet pravidelnou činnost tělovýchovných a sportovních aktivit pro zájemce a vytvářet podmínky pro jejich zajištění.

Začátek historie TJ se váže k roku 1919, kdy vznikl Sokol, který převzal majetek Čtenářsko-pěveckého spolku v Otnicích. V roce 1932 zde již působil fotbalový klub.

Nyní je v TJ Sokol Otnice sdruženo 6 oddílů: fotbalový, volejbalový, kulečníkový, oddíl tenisu a stolního tenisu, odd. rekreačních sportů – asociace sport pro všechny. Odddíly fotbalu, tenisu a stolního tenisu se účastní okresních i krajských soutěží. Volejbalový oddíl pravidelně navštěvuje turnaje v blízkém i vzdálenějším okolí.

TJ Sokol Otnice má v současnosti více než 250 členů.

PROSTAVBY         AUDY         DOSTA CZ

DRAKEM         IP SOLUTION         MLČÚCH