TJ Sokol Otnice - Archiv - 2000 - stolni tenis vysledky os1Archiv - 2000 - stolni tenis vysledky os1
Pořadí | Jméno | Oddíl | Úspěšnost
|
---|
1. |
Hejdůšek Ivan |
Slavkov |
95,6 %
|
2. |
Smerda Luboš |
Drnovioe |
92,3
|
3. |
Vojáček Jaromír |
Otnice |
88,54
|
4. |
Dragan Tornáš |
Bučovice |
67,35
|
5. |
Zemanek Petr |
Vyškov |
82,27
|
6. |
Frirnmer Ján |
Slavkov |
77,1
|
7. |
Kovařík Rudolf |
Slavkov |
77,08
|
8. |
Macka Libor |
Hostěrádky |
76,47
|
9. |
Horák Filip |
Otnice |
75
|
10. |
Holec Ondra |
Slavkov |
73,62
|
11. |
Nezdařil David |
Bučovice |
73,33
|
12. |
Gec Luboš |
Němčany |
70
|
13. |
Flössler Jarek |
Rousínovec |
68,18
|
14. |
Hakl Jiří |
Snovídky |
68,05
|
15. |
Skřivánek Pavel |
Rousínovec |
67,03
|
16. |
Horák Dušan |
Němčany |
66,17
|
17. |
Busta Stanislav |
Vyškov |
65,51
|
18. |
Košťál Mlilan: |
Slavkov |
65 ,
|
19. |
Kovář Josef |
Vyškov |
63,51
|
20. |
Pecina František |
Hostěrádky |
63,09
|
21. |
Hasala Radek |
Mor.Prusy |
59,72
|
22. |
Vrána Stanislav |
Bučovice |
55,33
|
23. |
Mráz David |
Velešovice |
55
|
24. |
Rybnikář Alois |
Němčany |
55
|
25. |
Ivančo Marek |
Rousínovec |
54,73
|
26. |
Luskač Václav |
Slavkov |
54,66
|
27. |
Kalousek Viktor |
Drnovice |
53,68
|
28. |
Mrázek Oldřich |
Velešovice |
52,94
|
29. |
Černý Milan |
Orlovice |
51,9
|
30. |
Habrda Pavel |
Orlovice |
51,64
|
31. |
Políšenský Jarek |
Snovidky |
48,91
|
32. |
Pecka Zbyněk |
Mor.Prusy |
47,91
|
33. |
Skalický Jaroslav |
Bučovice |
47,61
|
34. |
Sysel Mojmír |
Vyškov |
46,83
|
35. |
Smak Pavel |
Snovídky |
46,4
|
36. |
Zabloudil A1ex |
Snovídky |
43,83
|
37. |
Salajka jaroslav ml. |
Otnice |
44,79
|
38. |
Kříž Jaroslav |
Orlovice |
44,11
|
39. |
Kordiovský Zbyněk |
Velešovice |
41,77
|
40. |
Jelínek Marek |
Velešovice |
39,08
|
41. |
Panáček Dušan |
Mor.Prusy |
38,15
|
42. |
Bastl Pavel |
Drnovice |
37,31
|
43. |
Masař Ruda |
Hostěrádky |
36,84
|
44. |
Kohoutek Radek |
Slavkov |
35,59
|
45. |
Tuč David |
Vyškov |
32,72
|
46. |
Břínek Lomír |
Slavkov |
32,56
|
47. |
Kohoutek Petr |
Němčany |
32,14
|
48. |
Hromek Jiří |
Němčany |
31,25
|
49. |
Závodný Pavel |
Orlovice |
30,37
|
50. |
Bukáček Jaroslav |
Hostěrádky |
29,76
|
51. |
Červinka Jaroslav |
Slavkov |
26,74
|
52. |
Ditrich Vlastimil |
Snovíd ky |
25
|
53. |
Wait Ladislav |
Drnovice |
24,13
|
54. |
Kvasnička Zdeněk |
Velešovice |
15,23
|
55. |
Malý Roman |
Rousínovec |
12,5
|
56. |
Račanský Jiří ml. |
Mor.Prusy |
0
|
Poslední aktualizace: 18.10.2009 v 06:40:20.
zpět
|
|