TJ Sokol Otnice - Archiv - 2006 - zimni turnaj strelciArchiv - 2006 - zimni turnaj strelci
Jméno | Oddíl | Góly
|
---|
Kašpařík Michal |
TJ Sokol Otnice |
18
|
Opletal Karel |
FC CVM Mokrá - Horákov |
10
|
Vančata Radek |
Sokol Pohořelice |
9
|
Hráček Zdeněk |
SK Šlapanice |
7
|
Ingr Karel |
Sokol Vlkoš u Kyjova |
6
|
Látal Pavel |
Sokol Pohořelice |
6
|
Pospíchal Pavel |
FC CVM Mokrá - Horákov |
6
|
Chrustina Robert |
SK Spartak Svatobořice Mistřín |
5
|
Steiner David |
1. FKD Drnovice dorost A |
5
|
Strnad Oldřich |
FC CVM Mokrá - Horákov |
5
|
Burčík Petr |
SK Tuřany |
4
|
Hejl Bronislav |
Slavoj V. Pavlovice A |
4
|
Klobása Jan |
Sokol Pohořelice |
4
|
Koch Zdeněk |
SK Spartak Svatobořice Mistřín |
4
|
Kříž Martin |
SK Tuřany |
4
|
Kulíšek Petr |
SK Moutnice |
4
|
Andrla Luboš |
TJ Němčany |
3
|
Hajný Petr |
SK Spartak Svatobořice Mistřín |
3
|
Holeček Ladislav |
TJ Zemas Hovorany |
3
|
Ingr Mojmír |
SK Spartak Svatobořice Mistřín |
3
|
Krůza Tomáš |
Slavoj V. Pavlovice B |
3
|
Loosgott Viktor |
Sokol Pohořelice |
3
|
Pacejka Jan |
TJ Němčany |
3
|
Smetana Michal |
SK Tuřany |
3
|
Studnica Michal |
TJ Zemas Hovorany |
3
|
Vlach Radek |
SK Šlapanice |
3
|
Bábor Tomáš |
Sokol Pohořelice |
2
|
Bystrický Jaroslav |
SK Moutnice |
2
|
Daněk Dušan |
SK Šlapanice |
2
|
Daněk Petr |
TJ Zemas Hovorany |
2
|
Dolák Petr |
TJ Sokol Otnice |
2
|
Dufek Michal |
SK Tuřany |
2
|
Fiala Radim |
1. FKD Drnovice dorost A |
2
|
Gründling Ladislav |
TJ Zemas Hovorany |
2
|
Hlaváč Radek |
Sokol Vlkoš u Kyjova |
2
|
Kalvoda Martin |
TJ Sokol Otnice |
2
|
Kočí Patrik |
SK Šlapanice |
2
|
Kopřiva Jiří |
1. FKD Drnovice dorost A |
2
|
Kříž David |
FC Sparta Brno |
2
|
Procházka Aleš |
Sokol Vlkoš u Kyjova |
2
|
Rotrekl Jan |
FC CVM Mokrá - Horákov |
2
|
Říhák Lukáš |
SK Spartak Svatobořice Mistřín |
2
|
Sladký Luboš |
Slavoj V. Pavlovice B |
2
|
Sláma Jiří |
FC Sparta Brno |
2
|
Spurný Adam |
Sokol Vlkoš u Kyjova |
2
|
Struha Jiří |
TJ Sokol Otnice |
2
|
Šurýn Zdeněk |
TJ Zemas Hovorany |
2
|
Bednařík Jaromír |
Sokol Vlkoš u Kyjova |
1
|
Bednařík Jaroslav |
Sokol Vlkoš u Kyjova |
1
|
Brzobohatý Jakub |
FC CVM Mokrá - Horákov |
1
|
Čáslava Mirek |
RAFK Rajhrad |
1
|
Dubš Roman |
Sokol Pohořelice |
1
|
Fiala Radek |
1. FKD Drnovice dorost A |
1
|
Heřmanský Jaroslav |
SK Tuřany |
1
|
Hicl Lukáš |
Slavoj V. Pavlovice B |
1
|
Hicl Richard |
Slavoj V. Pavlovice A |
1
|
Horvát Aleš |
RAFK Rajhrad |
1
|
Husák Jan |
SK Moutnice |
1
|
Jankůj Miroslav |
SK Spartak Svatobořice Mistřín |
1
|
Janošek Jaroslav |
RAFK Rajhrad |
1
|
Kallus David |
Slavoj V. Pavlovice B |
1
|
Kalvoda Roman |
TJ Sokol Otnice |
1
|
Kirschbaum Petr |
Slavoj V. Pavlovice A |
1
|
Knoz Martin |
RAFK Rajhrad |
1
|
Kopáček Jan |
TJ Němčany |
1
|
Kotouč Miroslav |
FC Sparta Brno |
1
|
Kovařík Hynek |
TJ Němčany |
1
|
Kroutilík David |
1. FKD Drnovice dorost B |
1
|
Křížka Martin |
FC CVM Mokrá - Horákov |
1
|
Kučera Michal |
FC Sparta Brno |
1
|
Kugler Luděk |
1. FKD Drnovice dorost A |
1
|
Kyněra Martin |
TJ Zemas Hovorany |
1
|
Lankaš Robert |
TJ Němčany |
1
|
Latyn Pavel |
Slavoj V. Pavlovice A |
1
|
Macháček Pavel |
SK Spartak Svatobořice Mistřín |
1
|
Marek Kamil |
TJ Němčany |
1
|
Matoušek Marek |
TJ Sokol Otnice |
1
|
Melichar Jan |
Slavoj V. Pavlovice B |
1
|
Miklík Pavel |
Slavoj V. Pavlovice B |
1
|
Mikulica David |
Slavoj V. Pavlovice B |
1
|
Milotínský Radomír |
FC Sparta Brno |
1
|
Musil Radek |
SK Šlapanice |
1
|
Němec Lukáš |
FC Sparta Brno |
1
|
Neužil Martin |
1. FKD Drnovice dorost A |
1
|
Otáhal Jaromír |
Slavoj V. Pavlovice B |
1
|
Pohl Zbyněk |
Slavoj V. Pavlovice B |
1
|
Pokorný Milan |
FC CVM Mokrá - Horákov |
1
|
Poláček David |
Slavoj V. Pavlovice A |
1
|
Pospíšil Tomáš |
1. FKD Drnovice dorost A |
1
|
Procházka Jaroslav |
Slavoj V. Pavlovice B |
1
|
Procházka Pavel |
Slavoj V. Pavlovice A |
1
|
Procházka Petr |
Slavoj V. Pavlovice A |
1
|
Ptáček Milan |
FC Sparta Brno |
1
|
Pučánek |
Sokol Pohořelice |
1
|
Rozbořil Hynek |
Slavoj V. Pavlovice B |
1
|
Růžička Jiří |
1. FKD Drnovice dorost A |
1
|
Říhák Václav |
SK Spartak Svatobořice Mistřín |
1
|
Saitl Martin |
RAFK Rajhrad |
1
|
Sapák Jakub |
FC CVM Mokrá - Horákov |
1
|
Sedláček Jakub |
FC Sparta Brno |
1
|
Sedláček Radek |
RAFK Rajhrad |
1
|
Sokolář Pavel |
Slavoj V. Pavlovice A |
1
|
Solováň Pavel |
Slavoj V. Pavlovice A |
1
|
Spáčil Radek |
TJ Sokol Otnice |
1
|
Starý Petr |
1. FKD Drnovice dorost A |
1
|
Šamšula Petr |
SK Šlapanice |
1
|
Škvára Pavel |
1. FKD Drnovice dorost B |
1
|
Šmerda Jakub |
1. FKD Drnovice dorost B |
1
|
Špondr Roman |
SK Šlapanice |
1
|
Šubrt Milan |
1. FKD Drnovice dorost A |
1
|
Šumbera Vladimír |
SK Spartak Svatobořice Mistřín |
1
|
Šurýn Josef |
TJ Zemas Hovorany |
1
|
Trston Marek |
Slavoj V. Pavlovice B |
1
|
Unger Vilda |
RAFK Rajhrad |
1
|
Václavek Martin |
TJ Sokol Otnice |
1
|
Válek Martin |
TJ Zemas Hovorany |
1
|
Valihrach |
FC CVM Mokrá - Horákov |
1
|
Vašíček Pavel |
Sokol Pohořelice |
1
|
Vojtíšek Aleš |
FC CVM Mokrá - Horákov |
1
|
Votoupal Marek |
FC Sparta Brno |
1
|
Zůbek Tomáš |
Sokol Vlkoš u Kyjova |
1
|
Zychánek Petr |
SK Šlapanice |
1
|
Poslední aktualizace: 18.10.2009 v 06:40:20.
zpět
|
|
© 2021 TJ Sokol Otnice, created by Horak.cx
|