Verze pro tisk
  TJ Sokol Otnice  
   
 
Aktuality
Nejnovější
Anketa
žádná anketa
Návštěvy
Celkem: 63691
Dnes: 0
Administrace
Administrace Administrace
WebMail WebMail
TJ Sokol Otnice - Archiv - 2011 - stolni tenis zebricekArchiv - 2011 - stolni tenis zebricek

PořadíJménoOddílNar.
1. Pindeš Martin TTC Komořany
2. Busta Stanislav TJ Sokol Moravské Prusy
3. Hanák Pavel TJ Sokol Moravské Prusy
4. Daněk Zdeněk ml. TTC Komofany
5. Rulíšek Karel TTC Komořany
6. Zemánek Petr TJ Sokol Moravské Prusy
7. Kmoníček Pavel TJ Sokol Moravské Prusy
8. Horák Filip Sokol Otnice
9. Masařík Lukáš TTC Komořany
10. Mullr Zdeněk st. TJ Hlubočany
11. Kovář Jakub TJ Hlubočany
12. Procházka Miroslav TJ Hlubočany
13. Hanák Petr ml. TJ Sokol Moravské Prusy
14. Baričák Marek TJ Hlubočany
15. Hejdůšek Ivan TTC Komořany
16. Vojáček Jaromír Sokol Otnice
17. Sebeček Antonín Sokol Otnice
18. Sebeček Marek Sokol Otnice
19. Bubla Jaroslav Sokol Otnice
20. Kalouda Jan Sokol Otnice
21. Pospíšil František Spartak Slavíkovice
22. Sedláček Radek TJ Sokol Drnovice
23. Jelínek Marek TJ Velešovice
24. Pytela Zdeněk TJ Sokol Drnovice
25. Skřivánek David TJ Sokol Rousínovec
26. Spáčil Tomáš TJ Velešovice
27. Dragan Tomáš TJ Sokol Bučovice
28. Macka Libor Sokol Hostěrádky-Rešov
29. Kraus Michal Spartak Slavíkovice
30. Hanák Petr st. TJ Sokol Moravské Prusy
31. Daněk Zdeněk st. TJ Sokol Drnovice
32. Gec Jaromír st TJ Němčany
33. Mráz David TJ Velešovice
34. Šmetka Miroslav TJ Sokol Hlubočany
35. Rája Milan TJ Sokol Rouslnovec
36. Hladký Arnošt TJ Němčany
37. Flössler Miloslav TJ Sokol Rouslnovec
38. Urbánek Luděk TJ Hoštice-Heroltice
39. Braun Karel mi. TJ Sokol Rouslnovec
40. Spáčil Petr TJ Velešovice
41. Götz Bořivoj TJ Sokol Rousínovec
42. Salajka Jaroslav ml. Sokol Otnice
43. Novák Ivo TJ Sokol Hlubočany
44. Kropáček Romar Sokol Hostěrádky-Rešov
45. Kalousek Viktor TJ Sokol Drnovice
46. Štefan Vojtěch st. TJ Tatran Hrušky
47. Legner Karel TJ Sokol Drnovice
48. Pacola Zdeněk TTC Komořany
49. Doležel Zdeněk TJ Velešovice
50. Otoupalík Ondřej TJ Velešovice
51. Machala Vítězslav TJ Sokol Hlubočany
52. Neužil Radek TJ Němčany
53. Frimmer Ján TTC Komofany
54. Rafaj Zdeněk st. Sokol Otnice
55. Pecina František Sokol Hostěrádky-Rešov
56. Nezdařil David TJ Sokol Bučovice
57. Rotrekl Martin TJ Sokol Bučovice
58. Ivančo Marek TJ Sokol Rousínovec
59. Ryšánek Pavel TJ Hoštice-Heroltice
60. Gec Libor st. TJ Němčany
61. Večerka Pavel TJ Sokol Drnovice
62. Šafařík Michal TJ Sokol Hlubočany
63. Rullšek Simon TJ Velešovice
64. Bukáček Jaroslav Sokol Hostěrádky-Rešov
65. Horák Dušan TJ Němčany
66. Hanák Jan TJ Sokol Moravské Prusy
67. Gec Jaromír ml. TJ Němčany
68. Zubal Ladislav TJ Sokol Drnovice
69. Cigánek Jan TTC Komořany
70. Fianta René TJ Velešovice
71. Hladký Jan TJ Sokol Moravské Prusy
72. Kordiovský Zbyněk TJ Velešovice
73. Bil Martin TJ Sokol Bučovice
74. Spáčil Josef TJ Tatran Hrušky
75. Kalouda Pavel TJ Sokol Otnice
76. Salajka Jaroslav st. TJ Sokol Otnice
77. Cakovský Jan TJ Sokol Drnovice
78. Hakl Jiří TJ Brankovice
79. Klein Petr OST Olšany
80. Kobolka Luboš TJ Sokol Hlubočany
81. Pecka Zbyněk TJ Sokol Moravské Prusv
82. Vrtala Stanislav TJ Sokol Drnovice
83. Pacák Roman TJ Sokol Moravské Prusy
84. Nováček Milan TJ Němčany
85. Skalický Jaroslav TJ Sokol Bučovice
86. Odstrčil Martin TJ Sokol Rousínovec
87. Kouřil Zdeněk TJ Tatran Hrušky
88. Polišenský Jaroslav TJ Brankovice
89. Klvač Radim TJ Sokol Oriovice
90. Srna Antonín TJ Sokol Drnovice
91. Kadlec Josef TJ Brankovice
92. Bastl Pavel TJ Sokol Drnovice
93. Zaremba Leoš TJ Hoštice-Heroltice
94. Jelínek Břetislav Spartak Slavíkovice
95. Kohoutek Radek TJ Sokol Bučovice
96. Partika Pavel TJ Tatran Hrušky
97. Košťál Milan TTC Komořany
98. Beneš Zbyněk TJ Sokol Drnovice
99. Spirit Michal TJ Sokol Bučovice
100. Vrána Michal TJ Sokol Bučovice
101. Novotný František SPS Bošky Bošovice
102. Libánek Zdeněk OST Olšany
103. Zonek Miroslav OST Olšany
104. Plšek Ondřej TJ Sokol Bučovice
105. Zbořil Martin TJ Sokol Moravské Prusy
106. Rybnikář František SPS Bošky Bošovice
107. Reček Martin TJ Sokol Hlubočany
108. Heřmanský Martin TJ Sokol Otnice
109. Durda Karel Sokol Hodějice
110. Zaremba Jan TJ Hoštice-Heroltice
111. Kovář Josef TJ Sokol Hlubočany
112. Heřmanský Josef TJ Sokol Otnice
113. Dvořáček František TJ Vážany nad Litavou
114. Hégr Miroslav TJ Vážany nad Litavou
115. Gec Lubomír TJ Němčany
116. Supuka Anton st. TJ Sokol Bučovice
117. Trávníček Michal TJ. Sokol Drnovice 06/95
118. Vojtek Miloslav TJ Sokol Ortovice
119. Sysel Mojmír TJ Sokol Drnovice
120. Habrda Pavel TJ Sokol Ortovice
121. Mrnuštík Josef TJ Hoštice-Heroltice
122. Skokan Milan st. Spartak Siavíkovice
123. Reška Vladislav ml. TJ Sokol Moravské Prusy 10/94
124. Sádlík Luděk TJ Sokol Hlubočany
125. Kreutzer Radek TJ Hoštice-Heroltice
126. Krais Boris OST Olšany
127. Venera Vlastimil TJ Brankovice
128. Bil Miroslav TJ Sokol Bučovice
129. Skřivánek Pavel TJ Sokol Rousínovec
130. Harásek Miroslav TJ Sokol Ortovice
131. Busta Milan TJ Sokol Moravské Prusy
132. Bubeník Vladimír TJ Sokol Moravské Prusy
133. Flčssler Jaromír TJ Sokol Rousínovec
134. Procházka Miloš TJ Sokol Bučovice
135. Knapek Bronislav TJ Sokol Rousínovec
136. Vodička Karel TJ Brankovice
137. Partika Luděk Sokol Hodějice
138. Pospíšil Jiří SPS Bošky Bošovice
139. Skřivánek Květoslav TJ Sokol Kr. Vážany
140. Leznar Martin Spartak Siavíkovice
141. Hradský Karel SPS Bošky Bošovice
142. Rumler Ondřej ml. TJ Sokol Moravské Prusy 03/95
143. Svoboda Michal TJ Sokol Lovčičky
144. Hudec Richard TJ Sokol Lovčičky
145. Holoubek Roman TJ Tatran Hrušky
146. Kuchařík Jiří TJ Sokol Bučovice
147. Kohoutek Petr TJ Němčany
148. Luskač Václav Sokol Hodějice
149. Hudec Martin TJ Sokol Lovčičky
150. Vykoukal Miroslav TJ Mouřínov
151. Sebesta Karel TJ Sokol Lovčičky
152. Sekaninová Markéta TJ Sokol Bučovice
153. Lánský Radim st. TJ Mouřínov
154. Vítek Tomáš TJ Sokol Ortovice
155. Braun Karel st. TJ Sokol Rousínovec
156. Žbánek Vít SPS Bošky Bošovice
157. Rožnovský Vlastimil TJ Bohdalice
158. Němec Josef OST Olšany
159. Plhal Lukáš TJ Bohdalice
160. Zahradník Petr TJ Sokol Lovčičky
161. Petružela Vladislav st. TJ Hoštice-Heroltice
162. Procházka Vojtěch SPS Bošky Bošovice
163. Jančík Josef TJ Sokol Drnovice
164. Krejčiřík Jakub TJ Sokol Ortovice
165. Stefan Vojtěch ml. TJ Tatran Hrušky
166. Drkal Ladislav TJ Vážany nad Litavou
167. Procházka Jiří SPS Bošky Bošovice
168. Malý Pavel TJ Sokol Rousínovec
169. Masař Rudolf Sokol Hostěrádky-Rešov
170. Polák Marek TJ Sokol Kr. Vážany
171. Hromek Jiří TJ Němčany
172. Kvasnička Zdenék TJ Velešovice
173. Hanák Libor TJ Sokol Bučovice
174. Modlitba Zdeněk OST Olšany
175. Moudrý Mirek OST Olšany 04/93
176. Ponížil Tomáš TJ Sokol Hlubočany 05/95
177. Jelínek Roman TJ Mouřínov 10/94
178. Horáček Petr TJ Sokol Lovčičky
179. Urban Petr SPS Bošky Bošovice
180. Bartošek Zdeněk Spartak Siavíkovice
181. Pecha Tomáš Spartak Slavikovice
182. Matulík Václav TJ Sokol Orlovice
183. Valný Aleš Sokol Hodějice
184. Kocourek Vratislav TJ Hoštice-Heroltice
185. Novák Robert TJ Sokol Bučovice
186. Štolfa Jan TJ Hoštice-Heroltice
187. Florián Tomáš Sokol Hodějice 07/96
188. Ledvina Vít TJ Němčany 03/93
189. Korkován David TJ Bohdalice
190. Ivanšík Pavel OST Olšany
191. Kreutzer Milan TJ Hoštice-Heroltice
192. Mazanec František SPS Bošky Bošovice
193. Kučera Robert Sokol Hodějice
194. Vágner Milan st. TJ Sokol Hlubočany
195. Leznar Bořivoj Spartak Siavíkovice
196. Procházková Marcela SPS Bošky Bošovice 09/97
197. Raus Václav OST Olšany
198. Bubla Jaroslav ml. TJ Sokol Otnice 11/95
199. Vintr Dalibor TJ Mouřínov
200. Drkal Roman TJ Vážany nad Litavou
201. Dvořaček Vítězslav TJ Sokoi Kr.Vážany
202. Pupp Vladimír TJ Sokol Kr. Vážany
203. Müller Zdeněk ml. TJ Sokol Hlubočany
204. Ševčík Roman TJ Němčany
205. Vinklárek Radim ml. Sokol Hodějice
206. Markové Michaela SPS Bošky Bošovice 06/96
207. Klackově Marta TJ Hoštice-Heroltice
208. Paseka Vladimir TJ Vážany nad Litavou
209. Ledvina Ladislav TJ Němčany
210. Heřmanský Milan TJ Sokol Otnice
211. Hudcová Alena TJ Sokol Rousínovec
212. Špunar Michael TJ Sokol Otnice 05/96
213. Klvač Vojtěch TJ Sokol Ortovice
214. Bil Tomáš TJ Sokoi Bučovice
215. Lukášek Jiří TJ Sokol Rousínovec
216. Mráz Igor TJ Velešovice
217. Krélik Martin TJ Sokol Drnovice 02/95
218. Ivanšik Jan OST Olšany
219. Růžička Luboš TJ Vážany nad Litavou
220. Vidlář Stanislav TJ Hoštice-Heroltice 09/93
221. Hála Jaromir TJ Němčany
222. Petružela Vladislav ml. TJ Hoštice-Heroltice
223. Ryšavý Radek TJ Sokol Rousínovec
224. Seitl Břetislav TJ Němčany
225. Masnička Michal TJ Tatran Hrušky
226. Buzek Vítězslav TJ Sokol Rousínovec
227. Florianová Julie DDM Slavkov 07/98
228. Mráz Filip TJ Velešovice 09/96
229. Hromek Lukáš Spartak Slavíkovice
230. Pleva Damián Spartak Slavíkovice
231. Cenek Miloslav Sokol Hodějice
232. Libánek Václav TJ Sokol Kr. Vážany
233. Mašlík Jiří TJ Bohdalice
234. Libánek Jakub OST Olšany 03/93
235. Štukavec Vlastimil OST Olšany 03/93
236. Juhás Pavel TJ Sokoi Rousínovec
237. Gec Libor ml. TJ Němčany 03/93
238. Kubíček Pavel TJ Sokol Drnovice
239. Hrabal Pavel TJ Sokol Rousínovec 04/98
240. Hrabal Marek TJ Sokol Rousínovec 07/95
241. Korkován Zoltán ml. TJ Bohdalice
242. Flössier Karel TJ Sokol Rousínovec
243. Cupák Radim TJ Sokol Otnice 08/99
244. Růžička Jiří TJ Vážany nad Litavou
245. Sebeček Jan TJ Sokol Otnice 04/99
246. Kohoutek Roman TJ Němčany
247. Tměný Oldřich Spartak Slavíkovice
248. Bohuslav Jiří ml. TJ Sokol Hlubočany 02/93
249. Navrátilová Hana DDM Slavkov 11/97
250. Mráz Marek TJ Velešovice 03/01
251. Šmíd Jan TJ Tatran Hrušky 04/97
252. Matoušek Jiří Spartak Slavíkovice
253. Korkován Zoltán st. TJ Bohdaíice
254. Pleva František Spartak Slavíkovice
255. Hřebiček Zdeněk Spartak Slavíkovice
256. Kuchtiček Jakub TJ Sokol Drnovice
257. Braun Tomáš OST Olšany
258. Vinklárek Radek st. Sokol Hodějice
259. Richter Václav TJ Vážany nad Litavou
260. Kreutzer Patrik TJ Hoštice-Heroltice 06/98
261. Klusal Jiří TJ Tatran Hrušky
262. Doležel Dominik TJ Velešovice
263. Švejnoha Vojtěch TJ Sokol Rousínovec 11/94
264. Pitronová Eliška DDM Slavkov 01/94
265. Nezhyba Pavel TJ Vážany nad Litavou
266. Lovasová Adéla DDM Slavkov 07/98
267. Kulyk Radim TJ Velešovice 12/96
268. Lukášek David TJ Sokol Rousinovec
269. Vrána Miloš Sokol Hodějice

Poslední aktualizace: 11.07.2011 v 12:26:29.


zpět

© 2014 TJ Sokol Otnice, created by Horak.cx