TJ Sokol Otnice - Archiv - 2019 - stolni tenis vysledky ks2aArchiv - 2019 - stolni tenis vysledky ks2a
Pořadí | Jméno | Nar. | Oddíl | Utkání | Zápasy | Výhry | Prohry | Úspěšnost
|
---|
1. |
Mišejka Lubomír ml. |
1983 |
TJ Sokol Rebešovice B |
15 |
54 |
47 |
7 |
87.04%
|
2. |
Tureček Petr |
1983 |
TTC Moravská Slavia Brno E |
19 |
60 |
50 |
10 |
83.33%
|
3. |
Rulíšek Karel |
1962 |
TJ Velešovice A |
19 |
67 |
55 |
12 |
82.09%
|
4. |
Juřík Adam |
1994 |
TJ Sokol Rebešovice B |
16 |
56 |
45 |
11 |
80.36%
|
5. |
Rotrekl David |
1980 |
TJ Sokol Brno-Židenice A |
21 |
72 |
52 |
20 |
72.22%
|
6. |
Mrkvica Lukáš |
1981 |
SK Prace A |
22 |
76 |
54 |
22 |
71.05%
|
7. |
Šebeček Marek |
1972 |
TJ Sokol Otnice A |
22 |
81 |
56 |
25 |
69.14%
|
8. |
Jelínek Marek |
1977 |
TJ Velešovice A |
12 |
43 |
29 |
14 |
67.44%
|
9. |
Střítežský Roman |
1969 |
TTC Moravská Slavia Brno E |
16 |
46 |
31 |
15 |
67.39%
|
10. |
Krejčí Dalibor |
1989 |
TJ Sokol Brno-Židenice A |
14 |
49 |
33 |
16 |
67.35%
|
11. |
Mráz David |
1980 |
TJ Velešovice A |
21 |
76 |
51 |
25 |
67.11%
|
12. |
Vojáček Jaromír |
1979 |
TJ Sokol Otnice A |
22 |
74 |
48 |
26 |
64.86%
|
13. |
Ondrovčák Ladislav |
1974 |
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E |
20 |
70 |
45 |
25 |
64.29%
|
14. |
Pavlíček Jan |
1974 |
TJ Sokol Brno I D |
15 |
45 |
27 |
18 |
60.00%
|
15. |
Brandštettr Tomáš |
1989 |
TJ Lažánky A |
22 |
77 |
46 |
31 |
59.74%
|
16. |
Netolička Lubomír |
1971 |
MK Řeznovice C |
16 |
44 |
25 |
19 |
56.82%
|
17. |
Lehocký Vojtěch |
2000 |
MK Řeznovice C |
15 |
46 |
26 |
20 |
56.52%
|
18. |
Frimmer Ján |
1958 |
TTC Komořany B |
19 |
69 |
37 |
32 |
53.62%
|
19. |
Schwarz Milan |
1982 |
TTC Moravská Slavia Brno E |
18 |
56 |
30 |
26 |
53.57%
|
20. |
Ryšavý Filip |
1988 |
TJ Sokol Brno I D |
18 |
58 |
31 |
27 |
53.45%
|
21. |
Ondra Milan |
1970 |
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E |
15 |
53 |
28 |
25 |
52.83%
|
22. |
Galla Martin |
1992 |
TJ Lažánky A |
22 |
76 |
40 |
36 |
52.63%
|
23. |
Bubla Jaroslav st. |
1964 |
TJ Sokol Otnice A |
15 |
48 |
25 |
23 |
52.08%
|
24. |
Kolbert Radek |
1985 |
Orel Silůvky C |
18 |
51 |
26 |
25 |
50.98%
|
25. |
Záděra František |
1953 |
Orel Silůvky C |
17 |
48 |
23 |
25 |
47.92%
|
26. |
Chmelík Daniel |
1970 |
TTC Moravská Slavia Brno E |
15 |
47 |
22 |
25 |
46.81%
|
27. |
Hynšt Martin |
1970 |
TTC Komořany B |
16 |
54 |
25 |
29 |
46.30%
|
28. |
Prachař Tomáš |
1975 |
TJ Sokol Brno I D |
18 |
54 |
25 |
29 |
46.30%
|
29. |
Lustig Adam |
2003 |
MK Řeznovice C |
21 |
58 |
26 |
32 |
44.83%
|
30. |
Vašulín Karel |
1960 |
Orel Silůvky C |
20 |
65 |
29 |
36 |
44.62%
|
31. |
Kadlec Milan |
1977 |
TJ Lažánky A |
22 |
68 |
29 |
39 |
42.65%
|
32. |
Ječmínek Radek |
1964 |
TJ Sokol Brno-Židenice A |
13 |
45 |
17 |
28 |
37.78%
|
33. |
Daněk Zdeněk st. |
1953 |
TTC Komořany B |
16 |
53 |
20 |
33 |
37.74%
|
34. |
Sova Jan |
1999 |
TJ Lažánky A |
21 |
65 |
23 |
42 |
35.38%
|
35. |
Šenkýř Jiří |
1960 |
TJ Sokol Rebešovice B |
14 |
44 |
14 |
30 |
31.82%
|
36. |
Dvořák Jan |
1967 |
TJ Velešovice A |
17 |
54 |
17 |
37 |
31.48%
|
37. |
Salajka Jaroslav ml. |
1984 |
TJ Sokol Otnice A |
17 |
59 |
17 |
42 |
28.81%
|
38. |
Robek Petr |
1968 |
TJ Sokol Brno-Židenice A |
20 |
67 |
15 |
52 |
22.39%
|
39. |
Hofírek Filip |
1996 |
SK Prace A |
17 |
50 |
11 |
39 |
22.00%
|
40. |
Kuklínek Miloš |
1986 |
SK Prace A |
22 |
69 |
13 |
56 |
18.84%
|
41. |
Lattenberg Richard |
1962 |
SK Prace A |
21 |
61 |
11 |
50 |
18.03%
|
Poslední aktualizace: 24.04.2019 v 09:24:45.
zpět
|
|
© 2021 TJ Sokol Otnice, created by Horak.cx
|