Úvodní zápas krajské soutěže stolního tenisu v sezóně 2011-2012
14.10.2011

Na úvod sezóny jsme hráli v domácím utkání s týmem Mokrá A. Soupeř přijel v očekávané sestavě Kvapil Zdeněk, Vojtěch Martin, Paták Radek, Mrázek Miloš. Za domácí nastoupili Horák Filip, Šebeček Marek, Šebeček Antonín. a Vojáček Jaromír. Úvod utkání domácím hráčům vyšel na jedničku, neboť zvítězili v obou čtyřhrách. Nejprve Horák, Šebeček A. vcelku lehce přehráli Kvapila s Vojtěchem 3/1, poté již ve vyrovnanějším zápasu pár Šebeček M, Vojáček udolal 3/2 Patáka s Mrázkem. V prvním kole dvojic vyhrál Filip s Patákem ,,.suše“ 10 v pátém, ,,kopečkář“ (byl tak nazván soupeřem) Tonda porazil Mrázka také 3/2. Mira s Markem své zápasy prohráli. Nadějný stav 4/2 pro domácí. V druhém kole dvouher byl úspěšný jenom Filip, když porazil Vojtěcha 3/0. Byl to ale poslední bod domácích v utkání, poté již bodovali pouze hostující hráči z Mokré. Mira a Mara tak začátek sezóny začali populárním ,,vajíčkem“. Nutno ale objektivně zmínit, že soupeř byl velmi kvalitní a po zásluze vyhrál.

Body: Domácí: Horák F. 2/2, Šebeček A. 1/2, Šebeček M. 0/3, Vojáček J. 0/3, 2 čtyřhry
Hosté : Kvapil Z. 3/0, Vojtěch M. 2/1 , Paták R 2/1, Mrázek M. 3/1

Momentky:

Utkání ze lámalo za stavu 5/3 pro domácí, Mara vedl s Kvapilem 2/0, ale nedokázal dotáhnout zápas do vítězného konce.
V zápase Paták – Horák se po jeho konci najednou začalo divoce diskutovat na téma míček z boku stolu nebo hrana? Jak se říká \"pozdě bycha honiti\"
Mara opět \"nezklamal\" a jeho pohár trpělivosti se soupeřem přetekl. Byl totiž peskován za \"neregulérní\" podání. Naštěstí byl v tělocvičně přítomen i pan Ing. Salajka ml. a našemu hráči donesl do hracího prostoru pomyslný druhý pohár. Jinak bychom se možná dočkali nějakého pověstného Marova kopu do vyhlídnutého objektu v tělocvičně. :-)

Jaromír Vojáček