N�hled tabulky tenis trenink

DatumHráčHráčVýsledek
22.04.2010 Salajka Jaroslav ml. Bubla Jaroslav st. 6:2, 6:1,6:0
23.04.2010 Šebeček Antonín Horák Filip 7:6, 6:1
27.04.2010 Salajka Jaroslav ml. Šebesta Karel 6:0, 6:3,6:1
30.04.2010 Horák Filip Šebesta Karel 7:5, 7:5
01.05.2010 Salajka Jaroslav ml. Horák Filip 6:1, 6:2, 6:3
02.05.2010 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 3:6, 6:4
06.05.2010 Salajka Jaroslav ml. Šebesta Karel 6:3, 6:4
07.05.2010 Horák Filip Salajka Jaroslav ml. 3:6, 5:7
21.05.2010 Špunar Marian Horák Filip 3:6, 0:6
18.06.2010 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 7:5, 6:4
23.06.2010 Salajka Jaroslav ml. Špunar Marian 6:1, 6:1, 7:5
25.06.2010 Špunar Marian Horák Filip 4:6, 0:6
09.07.2010 Šebeček Antonín Šebesta Karel 7:6, 6:1
12.07.2010 Horák F. / Šebesta K. Šebeček A. / Špunar M. 7:6, 6:2
20.07.2010 Šebeček Antonín Horák Filip 6:1, 6:4
20.07.2010 Šebeček M. / Špunar M. Salajka J. st. / Šebesta K. 7:6, 6:4
22.07.2010 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:2, 4:6
23.07.2010 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:2, 6:2
27.07.2010 Salajka Jaroslav ml. Šebesta Karel 7:5, 6:3
29.07.2010 Šebesta Karel Špunar Marian 6:2, 6:1
01.08.2010 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 2:6, 7:5
03.08.2010 Horák Filip Salajka Jaroslav ml. 1:6, 5:7
18.08.2010 Salajka Jaroslav ml. Šebesta Karel 4:6, 4:6
10.05.2011 Špunar Marian Kubíček Zdeněk 6:0, 6:2
17.05.2011 Šebeček A. / Špunar M. Salajka J. st., Smetana T. 6:0, 6:3
20.05.2011 Salajka Jaroslav ml. Horák Filip 6:1, 6:2, 6:0
25.05.2011 Šebesta Karel Salajka Jaroslav ml. 4:6, 6:1
03.06.2011 Salajka Jaroslav ml. Papež Roman 3:6, 6:4
06.06.2011 Doležel Zdeněk Salajka Jaroslav ml. 6:1, 6:1
09.06.2011 Salajka Jaroslav ml. Čarvaš Vít 6:4, 0:6
10.06.2011 Sklenář Marek Salajka Jaroslav ml. 6:4, 3:6
12.06.2011 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:1, 2:6
13.06.2011 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 4:6, 5:7
14.06.2011 Špunar Marian Salajka Jaroslav ml. 3:6, 6:7
15.06.2011 Salajka Jaroslav ml. Šebesta Karel 4:6, 4:6
16.06.2011 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 3:6, 6:3
17.06.2011 Salajka Jaroslav ml. Špunar Marian 6:1, 6:2
24.06.2011 Papež Roman Salajka Jaroslav ml. 1:6, 3:6
29.06.2011 Salajka Jaroslav ml. Šebesta Karel 6:2, 6:2
12.70.2011 Papež Roman Salajka Jaroslav ml. 5:7, 6:4
14.07.2011 Špunar Marian Salajka Jaroslav ml. 7:6, 6:7
15.07.2011 Salajka Jaroslav ml. Horák Filip 6:0, 6:0, 6:1
16.07.2011 Bubla Jaroslav st. Salajka Jaroslav ml. 6:3, 6:4
17.07.2011 Salajka Jaroslav ml. Sklenář Marek 6:3, 7:5
17.07.2011 Bubla Jaroslav st. Salajka Jaroslav ml. 6:1, 6:3
22.07.2011 Salajka Jaroslav ml. Sklenář Marek 6:3, 6:2
24.07.2011 Mráz Igor Salajka Jaroslav ml. 6:3, 5:7, 5:5
26.07.2011 Salajka Jaroslav ml. Doležel Zdeněk 1:6,1:6
30.07.2011 Bubla Jaroslav st. Špunar Marian 4:6, 6:1
31.07.2011 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:2, 6:3
01.08.2011 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:4, 6:2
02.08.2011 Špunar Marian Salajka Jaroslav ml. 2:6, 3:6
04.08.2011 Salajka Jaroslav ml. Papež Roman 6:2, 6:3
05.08.2011 Šebeček Marek Špunar Marian 6:4, 6:4
05.08.2011 Bubla Jaroslav st. Salajka Jaroslav ml. 3:6, 7:5, 10:08
09.08.2011 Špunar L. / Špunar M. Šebeček A. / Šebeček M. 7:5, 6:4, 6:0
10.08.2011 Salajka Jaroslav ml. Mráz Igor 6:2, 7:5
11.08.2011 Doležel Zdeněk Salajka Jaroslav ml. 6:3, 6:2
16.08.2011 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Antonín 6:0, 6:1, 6:0
22.08.2011 Doležel Z. / Svoboda K. Mráz R., Salajka J. ml. 6:4, 5:7
22.08.2011 Šebeček A. / Špunar M. Gargoš J. / Novák .l 6:4, 6:2, 6:0
24.08.2011 Doležel Zdeněk Salajka Jaroslav ml. 6:1, 6:3
25.08.2011 Salajka J. / Šebeček M. Šebeček A. / Špunar M. 7:5, 6:4
28.08.2011 Šebesta Karel Špunar Marian 6:4, 6:1
29.08.2011 Špunar Marian Novák Karel 6:0, 6:0
31.08.2011 Salajka J. ml. / Mráz I. Doležel Z. / Svoboda K. 3:6, 6:3, 7:5
13.04.2012 Horák Filip Špunar Marian 6:2, 6:0, 5:7
17.04.2012 Šebeček Antonín Horák Filip 6:3, 6:3
27.04.2012 Salajka Jaroslav ml. Bubla Jaroslav st. 6:4, 6:2
27.04.2012 Šebeček Marek Horák Filip 6:2, 7:6
04.05.2012 Špunar Marian Horák Filip 6:4, 6:1
15.05.2012 Horák Filip Šebeček Antonín 6:4, 6:3
18.05.2012 Špunar Marian Horák Filip 6:1, 6:4
25.05.2012 Horák Filip Špunar Marian 2:6, 5:7
06.06.2012 Horák Filip Šebeček Marek 1:6, 3:6
07.06.2012 Salajka Jaroslav ml. Šebesta Karel 6:1, 7:5, 3:6
08.06.2012 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:1, 7:5
01.09.2012 Salajka Jaroslav ml. Bubla Jaroslav st. 6:2, 6:0
21.06.2013 Salajka J. / Šebeček M. Šebeček A. / Špunar M. 6:2, 7:6
28.05.2014 Salajka J. ml. / Čarvaš V. Doležel Z. / Mráz I. 1:6, 6:4, 4:6
01.07.2014 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:4, 7:5
28.04.2015 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:4, 7:5
05.05.2015 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:3, 6:2
08.05.2015 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:2, 6:0
19.05.2015 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:1, 6:4
22.05.2015 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 7:5, 6:3
26.05.2015 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:2, 6:3
29.05.2015 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:3, 6:2
05.06.2015 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:3, 4:6
09.06.2015 Doležel Z. / Mráz I. Salajka J. ml. / Čarvaš V. 4:6, 6:3, 7:6
16.06.2015 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:2, 3:6
19.06.2015 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:3, 6:3
23.06.2015 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:4, 7:6
26.06.2015 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:2, 6:7
28.06.2015 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 7:6, 6:3
30.06.2015 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 4:6, 6:3
03.07.2015 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 4:6, 6:4
07.07.2015 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:2, 6:4
14.07.2015 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:7, 6:4
17.07.2015 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:2, 4:6
24.07.2015 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:1, 5:7
28.07.2015 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:3, 7:6
31.07.2015 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 3:6, 6:2
04.08.2015 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:3, 6:4
07.08.2015 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:1, 6:3
11.08.2015 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:4, 6:4
14.08.2015 Bubla Jaroslav st. Salajka Jaroslav ml. 7:6, 7:6
15.04.2016 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 4:6, 6:1, 6:2
22.04.2016 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 7:5, 6:3
29.04.2016 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:0, 7:6
09.05.2016 Salajka Jaroslav ml. Čarvaš Víťa 7:5, 5:5
10.05.2016 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:4, 6:2
15.05.2016 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:2, 7:5
17.05.2016 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:3, 7:6
20.05.2016 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 7:5, 3:6, 7:5
26.05.2016 Čarvaš Víťa Salajka Jaroslav ml. 7:5, 2:2
03.06.2016 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:1, 6:2
10.06.2016 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 4:6, 6:2, 7:6
14.06.2016 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 7:5, 6:2
24.06.2016 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:4, 1:6
08.07.2016 Bubla J. st. / Bubla J. ml. Salajka J ml. / Šebeček M. 6:3, 7:6, 3:6
09.07.2016 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:3, 5:7, 6:4
10.07.2016 Bubla J. st. / Bubla J. ml. Salajka J. ml. / Šebeček M. 6:4, 3:6, 6:4
19.07.2016 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:4, 6:1
26.07.2016 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:3, 7:5
29.07.2016 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:4, 2:6, 6:4
03.08.2016 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 4:6, 6:2, 6:1
07.08.2016 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:3, 6:3
12.08.2016 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 3:6, 6:3, 4:0
14.08 2016 Šebeček Marek Bubla Jaroslav st. 6:3, 3:6, 6:1
16.08.2016 Salajka J. ml., Šebeček M. Kukleta K., Toman P. 7:6, 6:1, 1:3
13.09.2016 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:1, 6:4
06.12.2016 Svobodová Iveta Dobrovolná Petra 6:4
13.12.2016 Dobrovolná Petra Svobodová Iveta 6:1, 1:2
20.12.2016 Svobodová Iveta Dobrovolná Petra 6:6
24.01.2017 Svobodová Iveta Dobrovolná Petra 6:2, 5:3
07.02.2017 Dobrovolná Petr Svobodová Iveta 6:3, 1:2
10.02.2017 Svobodová Iveta Dobrovolná Petra 6:4, 0:3
19.02.2017 Svobodová Iveta Dobrovolná Petra 6:-3, 3:1
28.02.2017 Svobodová Iveta Serhiy Tsibelenko 6:0, 6:2, 1:4
07.03.2017 Dobrovolná Petra Svobodová Iveta 6:4, 0:1
14.03.2017 Svobodová Iveta Dobrovolná Petra 6:1, 6:2
28.03.2017 Svobodová Iveta Dobrovolná Petra 6:4, 4:1
04.04.2017 Svobodová Iveta Serhiy Tsibelenko 6:3, 2:5
11.04.2017 Svobodová Iveta Serhiy Tsibelenko 6:3, 4:3
05.05.2017 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 7:5, 2:3
12.05.2017 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 5:7, 6:2
16.05.2017 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:4, 4:6
19.05.2017 Salajka Jaroslav ml. Šebeček Marek 6:0, 1:6, 6:4
25.05.2017 Salajka Jaroslav ml. Čarvaš Víťa 7:6, 7:5
08.06.2017 Čarvaš Víťa Salajka Jaroslav ml. 6:4, 3:0
01.07.2017 Salajka J. / Salajková I. Šebeček M. / Dobrovolná P. 6:4, 3:6, 5:7
06.07.2017 Šebeček M. / Salajková I. Srnec J. / Dobrovolná P. 6:0, 6:3, 6:0
07.07.2017 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 3:6, 6:1
11.07.2017 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:4, 0:1
18.07.2017 Šebeček Marek Bubla Jaroslav st. 6:2, 7:5
20.07.2017 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:4, 1:2
21.07.2017 Šebeček Marek Špunar Marian 6:0, 6:1
22.07.2017 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 4:6, 6:3
25.07.2017 Šebeček Marek Salajka Jaroslav ml. 6:3, 6:0
04.08.2017 Šebeček M. / Králová J. Salajková I. / Dobrovolná P. 6:3, 6:3
05.08.2017 Šebeček Marek Bubla Jaroslav 7:6, 6:2
14.08.2017 Šebeček Marek Špunar Marian 6:2, 6:3
15.08.2017 Šebeček Marek Špunar Marian 7:6, 6:2
22.08.2017 Šebeček M. / Dobrovolná P. Salajka J. / Salajková I. 7:5, 6:3
29.08.2017 Čarvaš Víťa Salajka Jaroslav ml. 6:4, 6:4
07.09.2017 Salajková I. / Dobrovolná P. Králová J. / Serhiy Tsibelenko 7:5, 6:4
05.10.2017 Salajková I. / Dobrovolná P. Králová J. / Serhiy Tsibelenko 5:7, 6:4
10.10.2017 Salajková Iveta Dobrovolná Petra 6:1, 4:3
12.10.2017 Salajková I. / Dobrovolná P. Králová J. / Serhiy Tsiblelenko 6:0, 6:2, 4:6
07.11.2017 Salajková Iveta Dobrovolná Petra 6:4, 4:3
14.11.2017 Salajková Iveta Dobrovolná Petra 6:4, 2:1
21.11.2017 Salajková Iveta Dobrovolná Petra 6:4, 2:2
05.12.2017 Dobrovolná Petra Salajková Iveta 6:1, 4:3
11.12.2017 Salajková Iveta Dobrovolná Petra 6:4, 3:2
17.12.2017 Salajka J. ml. / Spáčil P. Doležel Z. / Spáčil T. 6:4, 6:2, 3:6,, 4:6
18.12.2017 Salajková Iveta Dobrovolná Petra 6:1, 6:2
02.01.2018 Dobrovolná Petra Salajková Petra 6:4, 6:3
08.01.2018 Salajková Iveta Dobrovolná Petra 6:4, 1:3
11.01.2018 Doležel Z. / Spáčil T. Salajka J. / Spáčil P. 6:3, 1:6, 6:3
15.01.2018 Salajková Iveta Dobrovolná Petra 6:1, 6:2
22.01.2018 Salajková Iveta Serhiy Tsibelenko 6:1, 6:4
29.01.2018 Salajková Iveta Serhiy Tsibelenko 6:4, 6:3
12.02.2018 Salajková Iveta Serhiy Tsibelenko 7:6, 3:4
26.02.2018 Salajková Iveta Serhiy Tsibelenko 6:3, 3:4
03.03.2018 Salajka J. / Ondrušková P. Hlíva J./ Staňková K. 6:4, 6:0, 6:2
05.03.2018 Salajková Iveta Dobrovolná Petra 7:5, 6:2
14.03.2018 Salajková Iveta Serhiy Tsibelenko 6:4, 6:1
19.03.2018 Salajková Iveta Dobrovolná Petra 4:6, 6:1
26.03.2018 Salajková Iveta Dobrovolná Petra 6:2, 7:5
06.04.2018 Salajková Iveta Dobrovolná Petra 6:4, 6:0, 1:3
24.04.2018 Salajka Jaroslav Šebeček Marek 6:4, 4:5
27.04.2018 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 6:1, 5:7
01.05.2018 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 6:1, 2:6
11.05.2018 Salajka Jaroslav Šebeček Marek 6:3, 3:6
22.05.2018 Salajka Jaroslav Šebeček Marek 7:6
29.05.2018 Šebeček Marek Bubla Jaroslav st. 6:4, 6:3
01.06.2018 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 4:6, 6:3
05.06.2018 Salajka Jaroslav Šebeček Marek 7:6
07.06.2018 Salajková I. / Králová J. Dobrovolná P. / Tsibelenko S. 4:6, 3:6
08.06.2018 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 7:5
10.06.2018 Šebeček Marek Šebesta Karel 6:1, 6:3, 6:0
12.06.2018 Šebeček Marek Šebesta Karel 6:3, 6:0, 6:2
14.06.2018 Salajková I. / Dobrovolná P. Minaříková R. / Tsibelenko S. 6:2, 6:4, 1:6
17.06.2018 Špunar Marián Šebesta Karel 6:1, 6:7
18.06.2018 Šebeček Marek Šebesta Karel 6:3, 6:1
26.06.2018 Šebeček Marek Šebesta Karel 6:3, 6:1
29.06.2018 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 6:1, 3:6
03.07.2018 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 7:5, 6:0
12.07.2018 Dobrovolná Petra Salajková Iveta 6:4, 4:2
13.07.2018 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 6:4, 6:3
13.07.2018 Špunar Marian Šebesta Karel 6:4, 7:5
24.07.2018 Šebeček Marek Šebesta Karel 6:0, 6:3, 6:2
26.07.2018 Salajková Iveta Dobrovolná Petra 6:2, 4:1
27.08.2018 Salajka J. / Čarvaš V. Procházka M. / Vrbacký P. 6:3, 6:4, 7:5,, 6:7
30.08.2018 Salajková I. / Král K. Chumelková M. / Tsibelenko S. 3:6, 6:2
02.09.2018 Salajková Iveta Matoušková Jana 6:0, 6:0
25.04.2019 Salajka Jaroslav Šebeček Marek 6:2
04.05.2019 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 7:5
08.05.2019 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 6:4, 7:5
09.05.2019 Ondrušíková Petra Salajková Iveta 6:0, 6:2
10.05.2019 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 7:6
14.05.2019 Dobrovolná Petra Salajková Iveta 6:4, 6:3
24.05.2019 Salajka Jaroslav Šebeček Marek 6:1, 4:6
30.05.2019 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 6:3, 6:3
07.06.2019 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 6:3, 6:2
14.06.2019 Salajka Jaroslav Šebeček Marek 6:4, 4:6
18.06.2019 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 6:4
28.06.2019 Salajka Jaroslav Šebeček Marek 5:7, 7:5
02.07.2019 Šebeček Marek Špunar Marian 6:2, 6:0
09.07.2019 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 7:5, 6:2
30.07.2019 Šebeček Marek Šebesta Karel 6:1, 6:0
02.08.2019 Šebeček Marek Šebesta Karel 6:2, 6:3
04.08.2019 Šebeček Marek Šebesta Karel 6:0, 6:1, 6:1
04.08.2019 Salajková Iveta Vymazal Mirek 6:2
06.08.2019 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 6:2, 6:2
09.08.2019 Salajka Jaroslav Šebeček Marek 6:3
20.08.2019 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 6:2, 6:2
23.08.2019 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 6:3, 6:3
25.04.2020 Salajková Iveta Staňková Karolína 6:1, 6:4
29.04.2020 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 6:2, 3:0
01.05.2020 Salajka Jaroslav Šebeček Marek 7:5
05.05.2020 Salajka Jaroslav Šebeček Marek 6:3
08.05.2020 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 7:5, 7:5
09.05.2020 Salajka J. / Kubíček Z. Baka Z. / Lakomý R. 7:6, 6:1, 6:3
10.05.2020 Rottreklová Eva Salajková Iveta 7:6, 0:3
17.05.2020 Salajková Iveta Rottreklová Eva 6:4, 0:6, 7:5
19.05.2020 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 6:3, 4:6
21.05.2020 Čarvaš Víťa Salajka Jaroslav 6:2, 6:4
22.05.2020 Salajková Iveta Staňková Karolína 7:6
27.05.2020 Mráz I. / Salajka J. Kramář J. / Toman P. 7:5, 6:1, 6:2
29.05.2020 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 7:5
02.06.2020 Salajka Jaroslav Šebeček Marek 6:3, 6:1
04.06.2020 Čarvaš Víťa Salajka Jaroslav 6:4, 6:4
10.06.2020 Salajka J. / Kubíček Z. Libor / Robert 6:3, 6:4, 7:6
12.06.2020 Salajka Jaroslav Šebeček Marek 6:4, 1:2
16.06.2020 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 6:3, 6:3
22.06.2020 Kubíček Z. / Salajka J. Pres J. / Kotlán Z. 4:6, 6:2, 6:2
23.06.2020 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 6:3, 1:2
09.08.2020 Šebeček Marek Salajka Jaroslav 6:1, 7:6
16.08.2020 Doležel Z. / Fianta R. Salajka J. / Spáčil P. 6:1, 6:4, 6:4
30.09.2020 Jacko J. / Karel K. Čarvaš V. / Salajka J. 6:1, 6:4, 4:6
20.10.2020 Salajka J. / Kubíček Z. Kotlán J. / Kotlán Z. 6:2, 6:1, 6:3
10.01.2021 Salajka J. / Kubíček Z. Mrňka J. / Toman P. 4:6, 7:6, 7:6
15.01.2021 Fianta R. / Mráz I. Salajka J. / Spáčil P. 5:7, 6:2, 6:2
05.02.2021 Mráz I. / Spáčil P. Salajka J. / Kubíček Z. 7:5, 7:6, 7:5
12.02.2021 Mráz I. / Salajka J. Doležel Z. / Spáčil P. 2:6, 6:0, 8:6
14.02.2021 Daněk T. / Toman P. Salajka J. / Spáčil P. 6:2, 6:3, 6:4,, 2:6
20.03.2021 Salajka J. / Daněk T. Mráz I. / Spáčil P. 6:7, 6:4, 6:2,, 0:6
21.03.2021 Salajka J. / Trávník A. Toman P. / Daněk T. 6:2, 7:5, 7:5,, 0:5
27.03.2021 Baka Z. / Lakomý R. Kubíček Z. / Salajková I. 6:4, 6:4, 6:3,, 6:2
27.03.2021 Doležel Z. / Spáčil P. Mráz I. / Salajka J. 6:4, 4:6, 6:3,, 3:2
28.03.2021 Salajka J. / Mrňka J. Kubíček Z. / Kukla M. 6:3, 6:3, 6:3,, 3:1
28.03.2021 Salajková I. / Flekač M. Chumela O. / Chumelová M. 6:1, 6:1, 6:7
29.03.2021 Salajka Jaroslav Čarvaš Víťa 6:1, 7:5, 6:0
31.03.2021 Doležel Z. / Spáčil P. Mráz I. / Salajka J. 6:2, 4:6, 6:3
02.04.2021 Salajka Jaroslav Šebeček Marek 7:6, 6:4
02.04.2021 Kubíček Z. / Salajková I. Flekač M. / Flekačová S. 6:1, 6:1, 3:6,, 3:6
03.04.2021 Baka Z. / Lakomý R. Kubíček Z. / Salajková I. 6:3, 6:2, 6:1
03.04.2021 Salajka Jaroslav Mráz Igor 6:1, 6:3, 6:4
04.04.2021 Chumela O. / Chumelová M. Flekač M. / Salajková I. 7:6, 6:2, 2:6
05.04.2021 Salajková Iveta Dobrovolná Petra 6:3, 6:1
09.04.2021 Kubíček Z. / Salajková I. Flekač M. / Dobrovolná P. 6:1, 6:1, 6:1
10.04.2021 Chumelová M./ Salajková I. Flekač M. / Flekačová S. 6:1, 6:7
10.04.2021 Salajka Jaroslav Šebeček Marek 7:6, 6:2
11.04.2021 Kubíček Z. / Salajková I. Flekač M. / Chumelová M. 6:2, 6:2, 4:6
11.04.2021 Salajka J. / Čarvaš V. Mrňka J. / Šebeček M. 6:1, 6:2, 6:1, 3:6
18.04.2021 Flekač M. / Salajková I. Zástěra T. / Dobrovolná P. 6:0, 7:5, 6:3, 6:3
23.04.2021 Čarvaš Víťa Salajka Jaroslav 7:6, 6:7, 7:6
25.04.2021 Salajka Jaroslav Šebeček Marek 6:0, 6:2, 6:2
28.04.2021 Čarvaš Víťa Salajka Jaroslav 5:7, 6:1, 6:2
28.04.2021 Salajková Iveta Dobrovolná Petra 6:1, 6:2
04.05.2021 Salajková Iveta Staňková Karolína 6:1, 2:5
05.05.2021 Flekač M. / Salajková I. Chumela O. / Chumelová M. 1:6, 7:5, 6:2
06.05.2021 Salajka Jaroslav Čarvaš Víťa 6:1, 7:5
06.05.2021 Dobrovolná Petra Salajková Iveta 6:2, 5:7

Poslední aktualizace: 06.05.2021 v 20:20:21.

zpět k oddílu

© 2021 TJ Sokol Otnice, created by Horak.cx