Procenta úspěšnosti Krajské soutěže II.A - 2019/2020
Pořadí | Jméno | Nar. | Oddíl | Utkání | Zápasy | Výhry | Prohry | Úspěšnost
|
---|
1. |
Wirth Imrich |
1977 |
TJ Sokol Lanžhot C |
19 |
61 |
55 |
6 |
90,16%
|
2. |
Pyskatá Denisa |
1998 |
TJ Sokol Lanžhot C |
15 |
49 |
44 |
5 |
89,80%
|
3. |
Rotrekl Lukáš |
1994 |
TJ Mokrá-Horákov B |
18 |
53 |
46 |
7 |
86,79%
|
4. |
Mišejka Lubomír ml. |
1983 |
TJ Sokol Rebešovice B |
13 |
40 |
34 |
6 |
85,00%
|
5. |
Paták Zdeněk |
1981 |
Orel jednota Silůvky B |
18 |
54 |
45 |
9 |
83,33%
|
6. |
Rakovický Milan |
1950 |
Sokol Brno I D |
12 |
36 |
29 |
7 |
80,56%
|
7. |
Šalamoun Lubomír |
1964 |
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D |
12 |
42 |
33 |
9 |
78,57%
|
8. |
Rotrekl David |
1980 |
TJ Sokol Brno-Židenice A |
19 |
66 |
50 |
16 |
75,76%
|
9. |
Krejčí Dalibor |
1989 |
TJ Sokol Brno-Židenice A |
19 |
65 |
48 |
17 |
73,85%
|
10. |
Šebeček Marek |
1972 |
TJ Sokol Otnice A |
18 |
58 |
42 |
16 |
72,41%
|
11. |
Lustig Adam |
2003 |
MK Řeznovice C |
12 |
36 |
24 |
12 |
66,67%
|
12. |
Mráz David |
1980 |
TJ Velešovice A |
17 |
55 |
36 |
19 |
65,45%
|
13. |
Vališ Petr |
1974 |
Orel jednota Silůvky B |
16 |
46 |
30 |
16 |
65,22%
|
14. |
Netolička Lubomír |
1971 |
MK Řeznovice C |
14 |
48 |
29 |
19 |
60,42%
|
15. |
Jelínek Marek |
1977 |
TJ Velešovice A |
19 |
63 |
38 |
25 |
60,32%
|
16. |
Rulíšek Karel |
1962 |
TJ Velešovice A |
17 |
54 |
31 |
23 |
57,41%
|
17. |
Vojáček Jaromír |
1979 |
TJ Sokol Otnice A |
20 |
61 |
33 |
28 |
54,10%
|
18. |
Rotrekl Michal |
1995 |
TJ Mokrá-Horákov B |
20 |
65 |
35 |
30 |
53,85%
|
19. |
Ječmínek Radek |
1964 |
TJ Sokol Brno-Židenice A |
16 |
52 |
28 |
24 |
53,85%
|
20. |
Koníček Marek |
1978 |
TJ Sokol Lanžhot C |
19 |
62 |
33 |
29 |
53,23%
|
21. |
Bubla Jaroslav st. |
1964 |
TJ Sokol Otnice A |
18 |
53 |
28 |
25 |
52,83%
|
22. |
Zimek Jaroslav |
1963 |
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D |
18 |
59 |
30 |
29 |
50,85%
|
23. |
Hruška Petr |
1964 |
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D |
17 |
48 |
23 |
25 |
47,92%
|
24. |
Ryšavý Filip |
1988 |
Sokol Brno I D |
12 |
38 |
18 |
20 |
47,37%
|
25. |
Salajka Jaroslav ml. |
1984 |
TJ Sokol Otnice A |
15 |
41 |
19 |
22 |
46,34%
|
26. |
Kazdera Pavel |
1955 |
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D |
17 |
55 |
25 |
30 |
45,45%
|
27. |
Sedláček Josef |
1984 |
TJ Sokol Rebešovice B |
17 |
49 |
22 |
27 |
44,90%
|
28. |
Vašulín Karel |
1960 |
Orel jednota Silůvky B |
15 |
38 |
17 |
21 |
44,74%
|
29. |
Vojtěch Tomáš |
1978 |
TJ Mokrá-Horákov B |
19 |
60 |
23 |
37 |
38,33%
|
30. |
Frimmer Ján |
1958 |
TTC Komořany A |
13 |
42 |
16 |
26 |
38,10%
|
31. |
Levardi Robert |
1973 |
TJ Mokrá-Horákov B |
18 |
57 |
21 |
36 |
36,84%
|
32. |
Polášek Zdenek |
1959 |
TJ Sokol Lanžhot C |
16 |
52 |
19 |
33 |
36,54%
|
33. |
Hynšt Martin |
1970 |
TTC Komořany A |
15 |
44 |
16 |
28 |
36,36%
|
34. |
Daněk Zdeněk st. |
1953 |
TTC Komořany A |
14 |
41 |
14 |
27 |
34,15%
|
35. |
Flössler Miloslav |
1954 |
TJ Sokol Rousínovec A |
20 |
57 |
19 |
38 |
33,33%
|
36. |
Robek Petr |
1968 |
TJ Sokol Brno-Židenice A |
16 |
50 |
16 |
34 |
32,00%
|
37. |
Polouček Josef st. |
1972 |
TJ Sokol Rousínovec A |
20 |
56 |
14 |
42 |
25,00%
|
38. |
Braun Karel |
1984 |
TJ Sokol Rousínovec A |
18 |
46 |
10 |
36 |
21,74%
|
39. |
Sláma Miroslav |
1958 |
TJ Sokol Lanžhot C |
12 |
34 |
6 |
28 |
17,65%
|
40. |
Malý Roman |
1980 |
TJ Sokol Rousínovec A |
19 |
48 |
7 |
41 |
14,58%
|
41. |
Fianta René |
1975 |
TJ Velešovice A |
10 |
35 |
5 |
30 |
14,29%
|
Poslední aktualizace: 14.05.2020 v 12:46:12.
zpět
|
|
© 2021 TJ Sokol Otnice, created by Horak.cx
|