Otnická liga 2009

Info Rozpis Tabulka

Vážení stolní tenisté z A, B i C družstva, dovolujeme si Vás pozvat na:

1. ročník Otnické ligy ve stolním tenise 2009 / 2010

Jedná se o soutěž dvoučlenných družstev v rámci tréninků za účelem zkvalitnění přípravy na mistrovská utkání a zlepšení výkonnosti. Podmínkou je odehrát jedno úplné utkání měsíčně, což znamená pro jednotlivce se alespoň jednou za měsíc dostavit na trénink (pan Bubla).

Dalším cílem je aby už nedocházelo k tzv. vypuštění utkání ze strany některých jedinců a tím i zabránění následných debat o 100% výkonu a připravenosti na utkání.

Dle žebříčku budou vytvořeny dva koše hráčů, ke každému hráči z koše A bude nalosován jeden hráč z koše B, tím se vytvoří šest dvojčlenných družstev.

Hrací systém 3 zápasů a to 1:1, 2: 2 a závěrečná čtyřhra dle platných pravidel stolního tenisu. Každé družstvo musí odehrát 5 utkání.

Rozlosování a zahájení soutěže Říjen 2008

Koš A Koš B
Horák Filip Rafaj Zdeněk
Šebeček Marek Salajka Jaroslav st.
Šebeček Antonín Salajka Jaroslav ml.
Kalouda Jan Kalouda Pavel
Bubla Jaroslav Heřmanský Martin